Hakkımızda

Ekisilanlari.org olarak, Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından belirlenen trafik kuralları hakkında bilgiler veriyoruz. Vermiş olduğumuz bilgiler, Resmi Gazete ve Mevzuat kaynak alınarak hazırlanmaktadır. Ayrıca Trafik.gov.tr adresi kaynak alınmaktadır.

Verilen bilgiler için zaman sınırlaması konulmamaktadır. Buna göre güncel cezai bilgiler dahil, kurallar hakkında vermiş olduğumuz kaynaklara göz atmalısınız.

Sayfalar üzerinden verilen bilgiler, Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşları ve yine Türkiye Cumhuriyeti Devleti Karayolları sınırlarını kapsamaktadır. Yabancı ülke vatandaşları tarafından uyulması gereken kurallar, tamamen sınırları içerisinde bulunduğu kurallar kapsamındadır.

Verilen Bilgiler Hakkında

Sayfalarımız üzerinden vermiş olduğumuz bilgiler için, herhangi bir ücret talep edilmez. Sayfamız veya iletişim bilgileriniz üzerinden herhangi bir şekilde kişisel bilgileriniz talep edilmez. Kişisel bilgilere yönelik bildirimimizi okumak için “Gizlilik Bildirimi” sayfasına göz atınız.

Herhangi bir şekilde bizimle iletişime geçmek isterseniz, lütfen iletişim sayfasına göz atınız. İletişim ve ulaşım bilgilerine ulaşmak için herhangi bir sayfamıza yorum bırakabilirsiniz. Yapmış olduğunuz yorumlara en kısa süre içerisinde yanıt verilecektir.

Bizi takip ettiğiniz ve yorumlarınız ile desteklediğiniz için teşekkür ederiz. Ekisilanlari.org

Yorumlar

Yoruma kapalı bölge.