Gizlilik politikası

Web sitemizin adresi: https://ekisilanlari.org

Hangi kişisel bilgileri ne amaçla topluyoruz

Yorumlar

Ziyaretçiler sitede yorum bıraktığında yorum formunda gösterilen verileri ve ayrıca istenmeyen yorum tespitine yardımcı olmak için ziyaretçinin IP adresi ve tarayıcı bilgisi gibi bilgiler toplanmaktadır. Bunları ekisilanlari.org adresi değil, bu sitede yer alan eklentiler toplamaktadır.

E-posta adresinizden oluşturulmuş anonimleştirilmiş bir metin (hash olarak da adlandırılır) Gravatar hizmetine, servisi kullanıp kullanmadığınızı görmek için, sağlanabilir. Gravatar servisinin gizlilik politikası şu adrestedir: https://automattic.com/privacy/. Yorumunuzun onaylanmasından sonra profil resminiz yorumunuzla birlikte herkese görünür.

İletişim formları

Sizin vermiş olduğunuz iletişim bilgileri, yine sizin talep etmiş olduğunuz bilgileri iletmek için kullanılır. İletişim bilgileri üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Çerezler

Sitemize bir yorum bırakırsanız, isminizi, e-posta adresinizi ve WEB sitenizi çerezlerde kaydetmeyi seçebilirsiniz. Bunlar size kolaylık sağlamak için yapılmıştır. Bu bilgileri vermeniz dahilinde, bir sonraki yorumda bu bilgiler istenmemektedir. bu bilgiler 1 yıl boyunca (Eklenti tarafından) saklanmaktadır.

Analiz

WEB sayfamız üzerinden bilgi edinme amaçlı analiz araçları kullanıyoruz. Bu analiz araçlarının bazıları şu şekildedir;

  • Google analytics bknz.
  • Google Adsense bknz.

Verinizi kimlerle paylaşıyoruz

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi hiç bir veri veya bilgi, üçüncü bir kişi ile paylaşılmaz. ekisilanlari.org olarak kişisel bilgi talep etmeyiz. Kimlik veya iletişim bilgilerinizi talep edenlere itibar etmeyiniz.

Verilerinizi ne kadar süre tutarız

Bir yorum bırakırsanız, yorum ve meta verileri süresiz olarak saklanır. Böylece, takip eden yorumlarınızı denetim kuyruğunda tutmak yerine otomatik olarak tanıyabilir ve onaylayabiliriz. Bu işlem SPAM veya argo yorumlara müsaade etmemek için yapılır.

WEB sayfamızda profil kayıt etme hizmeti verilmemektedir. Bu nedenle kişisel bilgi talep etmeyiz veya bunları saklamayız. Bu tip bilgilerin sizden istenmesi halinde, lütfen kimseyle paylaşmayınız. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfasına bakınız. Teşekkür ederiz.

Yorumlar

Yoruma kapalı bölge.